Szybka dostawa 2-5 dni

O nas

Naszą działalność rozpoczęliśmy ponad 20 lat temu w Polsce. Połączyła nas pasja, wiedza, a także zainteresowanie tematem kamperów i turystyką kempingową. Dlatego stworzyliśmy sklep internetowy dedykowany klientom zainteresowanym tymi właśnie tematami czyli kamperami oraz karawaningiem.
Szeroki wybór asortymentu pozwala nam twierdzić, że jesteśmy najlepiej zaopatrzonym sklepem internetowym w branży karawningu i turystyki. Codziennie dopasowujemy się do potrzeb klientów, dzięki odpowiedniemu doborowi i wysokiej jakości produktom.

Zapisz się do naszego Newslettera

Jakość

Kamperologia.pl sprzedaje tylko produkty o uznanej jakości, zwracamy uwagę na szczegóły wykonania i trwałość. Zapewniamy naszym klientom jakość na lata.

Doświadczenie

Ponad 20 -letnie doświadczenie w sprzedaży i doborze produktów oraz w profesjonalnej obsłudze klienta gwarantuje naszym klientom pełną satysfakcję z zakupów.

Montaż

Profesjonalnie zajmujemy się montażem zakupionych produktów. Staranność i szybkość wykonanych projektów jest u nas wzorcowa. Montaż wykonujemy na terenie Mazowsza.

Serwis

Serwisujemy kampery i urządzenia do kempingu. Przed i po sezonie w dogodnych dla Państwa terminach. Usługi wykonujemy z należytą uwagą i gwarancją jakości.